Kafeterya Tente Temizliği

İzmir Başaran tente temizleme firmamız ile tentelerinizi ilk günkü temizliğinde kullanacaksınız. Tenteler oldukça çeşitlidir ve farklı boyutlarda yapılmaktadır. İşletmenin büyüklüğü ve ihtiyaçlara göre tente modelleri farklılık gösterecektir. Ancak tenteniz ne olursa olsun kullanıldıkça kirlenecektir. Dış mekanlarda kullanılan tenteler hava koşullarına meydan okuduğu gibi kullanımdan ötürü de kirlenir. Yağmur, kar, rüzgar tentelerin üst katmanında toz ve leke bıraksa da yağmurla bu kirler arınır. İç katmanlarda oluşan kirler ise kalıcıdır. Müşterilerin gözüne ise direkt olarak iç katmandaki kirler takılır. Bu yüzden düzenli olarak tente temizletmek gerekir.

Tente Temizliği Nasıl Yapılır?

Tentelerde kullanılan kumaş yapısı itibariyle üst katmanı naylon, alt katmanı ise bez kumaştır. Bu sebeple iç katmandaki kirler derinlemesine işler ve zamanla daha zorlu bir hal alır. Tentelerin yeni ve temiz görünmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Özellikle kafe, restoran gibi mekânlardaki tenteler sigara ve nargile dumanından çokça kirlenir. Yükselen duman tentede sarı bir katmana sebep olur. Bu katman direk olarak müşterilerin gözüne çarpar ve kötü izlenim oluşturur.

İzmir Başaran tente temizleme firmamız tentelerdeki tüm kir ve lekeleri giderecektir. Öncelikle deterjanlı su ile tente yıkama yapılır. Tente kumaşı tamamen temizlenene kadar bu işleme devam edilir. Tüm kirler arındıktan sonra ise diğer kısımların temizliğine geçilir. Tentenin her yeri temizlenince işlem tamamlanacaktır.

Tente boyutları oldukça büyük olduğu için temizliği oldukça zordur. Personellerimiz iş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışır. Oldukça yüksek olan tentelere bile kolaylıkla ulaşarak, derinlemesine temizlenir.

Kaliteli Hizmet

Firmamız tarafından yapılan tente temizleme işleminin her aşaması oldukça özenli ve güvenlidir. Yüksek meblağlara aldığınız tentelerinizi daha uzun süre kullanmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Ağartıcı içermeyen, çürütmeyen, yıpratmayan özel deterjanlarımız sayesinde tente kumaşı hiçbir hasar görmüyor. Böylece kullanım ömrü de uzuyor.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında deneyimli ve uzmandır. Böylece kısa sürede ve özenli bir şekilde tente temizliğini tamamlıyoruz. Kafe, restoran ya da bahçenizdeki tentenin temizliği için İzmir Başaran tente temizleme firmamızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz.        

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir