Koltuk Yıkama

Firmamız uzun yıllardan beridir konusuna işine hakim olarak koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.Koltuk yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama gibi birçok konuda faaliyet göstermektedir.Steril temizlik olarak uygun fiyat seçenekleriyle en kaliteli şekilde İzmir Koltuk Yıkama olarak sizleri kaliteyle buluşturuyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama olarak bir telefonla bize ulaşarak sahadaki personellerimiz ile işinizi profesyonel şekilde yapıyoruz. Güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk üzerinde biriken tiftik, yağ tabakası, kiri pası her şeyi  en mükemmel şekilde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.

Koltuğunuzun modeline şekline göre kaliteli kir sökücü deterjanlar kimyasal olmayan özellikle işlemi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk ve ya çek yatlarınızı yerinden kaldırmadan, sökmeden  eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden yapıyoruz.Yaz mevsiminde 1 saat içinde , Kış mevsiminde 3-4 saat içinde koltuklarınız eski kuruluğa gelecektir. İzmir gibi şehirlerde ev temizliği büyük sorundur.Evdeki koltuk ve halının temizliği gerçekten önemlidir.

Deri koltuklarda yıkama işlemi yapılması önerilmez.Bunun yerine özel dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz.Bu sayede zararlı canlılar ve mikroorganizmalar da yok edilmiş olur.İzmir ucuz koltuk yıkama hizmeti sunmaktan sizlere mutluluk duyuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir